İş dünyasının geleceği: Kağıthane Polat Ofis.

Prestij, kalite anlayışının, vizyonun, göz alıcı şıklığın bir araya gelmesiyle oluşur. Ve tüm bu özellikler, Kağıthane’nin en prestijli projesi Kağıthane Polat Ofis’i oluşturur.

Kağıthane Polat Ofis, iş dünyasının yeni merkezi Kağıthane’nin en gözde yerinde, ana cadde üzerinde 24.000 m2 kapalı alanda A+ ofis alanları, dükkânları, özel otoparkı ve yemyeşil manzarasıyla size hem keyifli hem de verimli bir çalışma ortamı sunuyor.

Kağıthane Polat Ofis, Kağıthane’nin en görünür noktasında AP Gayrimenkul’ün imzasıyla yükseliyor. İş hayatını Kağıthane Polat Ofis’e taşıyanlar, iş dünyasında prestij kazanıyor.

Verimliğinizi artıracak ofisler Kağıthane Polat Ofis’te.

Yeni iş adresiniz Kağıthane Polat Ofis, iş dünyasının yeni merkezinde başarılarınızı inşa etmeye hazırlanıyor. 4 metre tavan yüksekliği, açılabilir pencereleri ve tarihi Sadabad Parkı’nın eşsiz manzarasıyla size verimli bir iş ortamı sunuyor. 24.000 m2 kapalı alana sahip A+ ofis alanları, doğru kararlara imza atmayı prensibi haline getiren iş adamlarını bekliyor.

Çağdaş mimari anlayışı, bir ofisten beklentilerinizle birleşti, Kağıthane Polat Ofis’i yarattı.

Kağıthane’nin en prestijli projesinde dükkân sizin.

Kağıthane Polat Ofis, A+ ofis alanlarıyla olduğu kadar 5 metre tavan yüksekliğine sahip dükkânlarıyla da fark yaratıyor. Ana caddeye ve Sadabad Parkı’na bakan 100 metrelik cephesiyle Kağıthane’nin en görünür, en göz önünde dükkânları yine Kağıthane Polat Ofis’te. Siz de Kağıthane Polat Ofis’teki 4 dükkândan birine sahip olun, her biri 20 metre olan ana cadde cepheli dükkânlar, size de yeni iş olanakları sağlasın.

İşinize ara verdiğinizde manzaranız içinizi açsın.

Bölgenin en güzel manzarasına sahip Kağıthane Polat Ofis’te çalışırken, dinlenme zamanlarında kendinizi yenileme imkânı bulacaksınız. Tarihi Sadabad Parkı ve Kağıthane Deresi manzaralı ofisler sizi bekliyor.

Sizin için her şeyi düşündük!

Genel özellikler:

Tüm görseller tanıtım amaçlı olup, AP Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş proje üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Teşekkür ederiz...

Bir proje hayal edin, projenin yükseldiği bölge halkından mimarına, misafirlerinden gayrimenkul şirketine herkesin üzerinde büyük emeği olan bir proje… İşte o, iş dünyasının geleceğinin inşa edildiği Kağıthane’de yükselen, her açıdan prestij kazandıran Kağıthane Polat Ofis.

AP Gayrimenkul tarafından inşa edilen, Kağıthane Polat Ofis’e katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz.

Proje Müellifleri: